כיצד למצוא מעצב פנים שילווה אותנו בשיפוץ דירה ישנה?

שיפוץ דירות ישנות או שיפוץ דירות קטנות, בדומה לפרויקט שיפוץ מכל סוג שהוא, הוא מבצע לא פשוט. מעבר לבלאגן שעתיד להיווצר בבית, ולמגוון אנשי המקצוע שצפויים להסתובב בו, מדובר בתהליך שמצריך הרבה אורך רוח וסבלנות וגם לא מעט כסף, וככל שנשקיע בבחירת מעצבת הפנים לעבוד מולה, כך נשכיל להיטיב עם התוצאות ולסיים את הפרויקט בהתאם לציפיות ולשביעות רצונינו.

פרמטר ראשון שכדאי להתייחס אליו בבחירת אשת המקצוע שתלווה את הפרוייקט הוא ההכשרה שלה ומידת הניסיון שלה. כפי שלא נרצה להיבדק על-ידי רופא שזה עתה סיים לימודי רפואה ושהתחיל את ההתמחות, כך וודאי לא נתלהב מלהפקיד את מלאכת שיפוץ הבית בידיה של מעצבת, שזה עתה השלימה את התואר הראשון שלה בעיצוב. חשוב שלאשת המקצוע יהיה ניסיון בשטח, וכדאי גם לברר היכן היא למדה. קיימים מוסדות בארץ הנחשבים לבעלי מוניטין והמוכרים מאוד בתחומם, ומעצבת פנים שלמדה באחד מהמוסדות הללו תאפשר לדיירים לחוש יותר ביטחון עת הם מעבירים לה את שרביט הפיקוח על פרויקט השיפוץ.

מעבר לכך, רצוי לעבוד עם אשת מקצוע שהתלהבנו מעבודות קודמות שהיא עשתה, ולכן רצוי שנבדוק את אתר האינטרנט שלה ונעבור על תמונות של פרויקטים שהיא ביצעה או שנגיע לשטח כדי לראות את התוצרים להם היא אחראית.


שיפוץ דירות ישנות, שיפוץ דירות קטנות