רוצים למצוא שיפוצניק מומלץ? כך תעשו את זה

עבודה עם שיפוצניקים מומלצים, שיש עליהם חוות דעת חיובית, שיש סביבם באז, שהשם שלהם עובר מפה לאוזן והמוכרים כ"תותחים" בתחומם תשחק לטובת הדיירים ותתרום במידה רבה למהלך השיפוצים ולתוצאות. זאת, בניגוד לעבודה עם שיפוצניק עלום שם, שניסיונו ומקצועיותו מוטלים בספק.

כדי למצוא שיפוצניקים מקצועיים, יש לקבל המלצה ממעגל הקרובים ובני המשפחה, שהזדמן להם לעבוד זה מכבר עם אנשי מקצוע בתחום. על בני משפחה אפשר ללא ספק לסמוך, ואם הם מציעים לכם שם של איש מקצוע מעולה שיצא להם לעבוד איתו, אין סיבה להמשיך לחפש אנשי מקצוע אחרים. אלו שאין מסביבם בני משפחה שיצא להם לשפץ את הבית ולעבוד עם קבלני שיפוצים יוכלו להיעזר בחברים, קולגות לעבודה או שכנים שאפשר לבטוח במילה שלהם.

רצוי להיזהר מהמלצות של אנשים, שהאינטרס שלהם אינו לגמרי ברור. אם העמית לעבודה, שבדרך כלל מתייחס אליכם באופן אדיש ולא איכפתי, פתאום ניגש אליכם כדי לתת לכם של שם קבלן שיפוצים מקצועי, רק בגלל שהוא שמע שאתם מחפשים איש מקצוע, ייתכן שהמניעים שלו אינם טהורים. שיפוצים הם תהליך ארוך, רצוף אתגרים שמחייב עבודה עם איש מקצוע רציני ומקצועי ביותר. אל תלכו שבי אחר המלצות וחוות דעת של מי שאינכם סומכים עליהם במאה אחוז.

שיפוצניק מומלץ, שיפוצניקים מומלצים