למה לי להצטרף לקבוצת רכישה?
 

אתם שומעים עוד ועוד חברים מספרים לכם על כך שהם הצטרפו אל קבוצת רכישה תל אביב? נתקלתם זה מכבר בקונספט הזה אך אינכם בטוחים מה הוא אומר, והאם גם לכם כדאי לבצע את העסקה הנדל"נית שלכם באמצעות קבוצת רכישה? להלן כמה פרטי מידע שכדאי שתדעו כדי לקבל את ההחלטה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

קבוצת רכישה היא התארגנות קולקטיבית של כמה משקיעים בנדל"ן, המעוניינים, בעיקר לחסוך בעלויות וליהנות מהוצאה מופחתת של כספים בעבור רכישת הקרקע והבנייה עליה. כאשר מתארגנים לרכוש קרקע בקבוצה העלויות הן זולות יותר, לעיתים גם ב-25 אחוז, וההפחתה הזו במחיר היא משמעותית. במציאות שבה ישנה עלייה חדה במחירי הנדל"ן, ושבה לא פשוט להשיג את ההון ההתחלתי להשקעה, הצטרפות לקבוצת נדל"ן הופכת מאוד מפתה.

העניין הוא שלכל מטבע יש שני צדדים, ולצד היתרונות, החסרון הגדול ביותר הוא שאת עסקת חייכם אתם עומדים לחלוק עם חברים נוספים, שאתם לא לגמרי מכירים. כל זה יכול להוביל לכך שבאמצע הדרך ,אחד החברים מגלה שאין לו מספיק כסף, מה שיכול לגרום לכישלון של כל הפרויקט. הפעילו את השיקולים שלכם וקבלו את ההחלטה המתאימה לכם. מבלי להיגרר אחרי חברים אחרים או לבחור במה ש"נהוג" לעשות ונחשב "טרנדי".

קבוצת רכישה תל אביב, קבוצת רכישה