נדב וסרמן - אדריכל פנים
נדב וסרמן, אדריכל פנים, עוסק מזה 20 שנה בניהול אחזקת בניינים.
נדב הוא בעל ידע רחב ומקיף בכל שלבי הבניה – החל משרטוטים וכלה בביצוע בשטח ופיקוח גמר בניה. נדב פיתח ראיה מקצועית חדה ודקדקנית באיתור תקלות ופתרונן.
בין השאר העניק נדב שירותי מדידת נכסים, כמודד עצמאי, עבור עיריות גבעתיים, הרצליה ורעננה לצורך חישובי ארנונה לדיירים. כמו כן ביצע מדידות נכסים עבור אדריכלים ומעצבי פנים לתוכניות שיפוץ ועיצוב דירות מאוכלסות.

 
שי שלום גולן - מנהל המכירות
שי גולן מגיע מעשייה רבת שנים בתחום שירותי הבנייה. שי שימש כמנהל שיווק בשתי חברות בוטיק הנותנות שירותים בתחום הבנייה ומתמחות בריצוף בחומרים טבעיים –  Stone Gallery ו- Wood. שי צבר ניסיון רב בעבודה מול אדריכלים ומפקחי בנייה, בהתקשרות עם אדריכלים מובילים בתחום הבנייה והשימור בארץ, בפיקוח על פרויקטים וביצועם ובפיקוח על רכישת סחורות בחו"ל לפני הבאתם לארץ.
שי למד לעומק את תחום הנדל"ן וצבר ידע בצמצום עלויות בתחומים השונים הקשורים בבנייה והשבחת נכס. בשנים האחרונות עבד שי עם יזמים ורכש בעבורם נכסים מניבים.

 
ברק כרמי - קבלן ביצוע
ברק מנהל מזה 25 שנה פרויקטים מורכבים בתחום הבניה והשבחת נכסים.
ברק מביא אתו ידע טכני רחב ועדכני בתשתיות מבנים - מערכות מים, חשמל ואוויר,
וכן הכרות מעמיקה של מערכת האישורים העירונית הנדרשת להשבחה ולבניית בתים.
מתוך מומחיות רבת שנים של עבודה בשטח, ברק יודע לזהות את צרכי הלקוח ולספק לו את הנדרש באופן אופטימלי וזריז ביחס עלות-תועלת.

 

כל בסיס יציב ואיתן זקוק לארבע רגליים.
במקרה, או שלא במקרה, גם החברה שלנו בנויה על ארבעה שותפים שיחד נושאים את חזונה של אמת יזמות בנדל"ן.
למעשה, כל אחד מאיתנו, ארבעת מקימי החברה, מביא אתו לא רק ידע ומומחיות בתחומי הנדל"ן, היזמות והעסקים.
אנו באים אליכם עם מחויבות לשירות מסור, הגינות עסקית ואתיקה בינאישית.
כל אלו הם לנו דרך חיים והבסיס שעליו מושתתת פעילותנו העסקית.


אז מי אנחנו?
רונה מני 
אשת שיווק וביצוע, מביאה איתה ידע רב אותו צברה בעבודותיה בתחום הבנייה בארץ.
רונה שימשה כמנהלת פרוייקטים בחברת הבנייה מור בוגומילסקי. מתוקף עבודתה היתה אמונה על פיקוח עובדים, עבודה מול ספקים והזמנות חומרים וכן טיפול בדירות עד מסירת מפתח.
בנוסף, עבדה גם כמנהלת יחסי ציבור של המגזין לקבלנים "על הפיגומים". על לקוחות המגזין נמנים חברות ענק כגון רדימיקס, איטונג, איזיטופ ועוד. בשנים האחרונות צברה ניסיון כמנהלת מחלקת שיווק בעסק המתמחה בהספקת אבן טבעית – "אבן דרך השיש בע"מ". בעבודותיה וכחלק מהניסיון הרב אותו מביאה רונה לחברה, היא יצרה קשרים עם יזמים, קבלנים ואדריכלים מן השורה.